GPS kniha jízd

vybavení pneuservisu
Svatební šaty
Žaluzie
Výroba, prodej a servis zastiňovací techniky se zaměřením na markýzy, rolety, všechny typy žaluzií a sítí proti hmyzu.
Kuchyně Dodáváme skříně na míru, vestavěné skříně, šatny, kuchyňské linky na míru a zakázkový nábytek. Nabízíme bezplatné zaměření a konzultaci u Vás doma. Krátké dodací lhůty a rychlé jednání.
Flash disky Nabídka CD a DVD médií a obalů, volantů k PC a gamepadů. Prodej MP3 přehrávačů, flash disků a ostatního hardwaru.
Zážitky Zážitky jsou kořením života a život je třeba žít. Nabízíme zážitky ve vzduchu, na zemi, ve vodě, luxusní auta a další. Pro jednotlivce i kolektivy.
Zahradní nábytek Internetový obchod s teakovým nábytkem všeho druhu. Nabízí interierový nábytek, ale také teakový nábytek na venkovní použití.
Stylové hadry, to je oblečení HM na lté i na zimu pro všechny aktivní lidi
Laboratorní technika Prodej laboratorní techniky a materiálu pro lékařské laboratoře se zaměřením na oblasti klinické diagnostiky, molekulární biologie a biochemie.
Diamantová tužka Výroba, prodej a servis pro veškeré diamantové nástroje, orovnávače a brusné kotouče.
Zkumavky Kvalitní laboratorní plasty pro laboratoře. Nabídka produktů pro PCR, pipetovacích špiček, zkumavek a dalšího laboratorního materiálu od společnosti Bioplastics.
Internetový obchod Tvorba internetového obchodu, SEO, marketingová propagace.
Pizzerie Pizzerie poblíž nákupního centra Hostivař. Součástí restaurace je příjemná zahrádka a dětský koutek.
Vedení účetnictví Poskytování učetních služeb včetně zastupování na úřadech, zpracování mezd a zakladání společností.
Kesla Prodej lesní techniky Kesla, Harvestorů Profiforest, secích strojů Tume Agri a kotoučových pil Kara.
Svítidla Velký výběr designových svítidel pro komerční objekty i domácnosti.
Podvozky
Bagety Prodej čerstvých baget, ovocných a zeleninových salátů, bio výrobků a kávy. Provozovna v Praze poblíž metra Křižíkova.
Terasy Etoile - Stavba venkovních dřevěných teras a podlah z prvotřídního exotického dřeva. Terasy na zakázku a jejich údržba.
Koberce Luxusní koberce s moderním designem od firmy Hronek Design s.r.o.
Zálohování GAUZY Specialista na řešení Virtualizace, VMware vSphere, SharePoint a Exchange Hosting, Project Server a Outsourcing ICT
Kontajnery Spoločnosť Touax ponúka obytné kontajnery, bunky a ďalšie modulové stavby.
Kontejnery Společnost Touax dodává obytné kontejnery, buňky a další modulové stavby.
Firma Střechy Novák se zaměřuje na vše co souvisí se střechou a střešním příslušenstvím - střechy na klíč, strešní krytiny (Bramac, KM Beta, Tondach), střešní okna (Velux), oprava střechy atd.
Dovolená u moře, klidně Řecko autem nebojte se, je to blízko
Stavební software Prodáváme programy pro stavebnictví. Mezi hlavní produkty patří soubor programů GEO5 pro zakládání staveb a geotechniku a FIN EC na statické výpočty stavebních konstrukcí.
Koupelny fotogalerie, koupelny inspirace V interiérovém centru MoDo v Průhonicích naleznete nabídku devíti prodejců nábytku a bytového příslušenství, kteří nabízí materiály pro vybavení koupelen, atraktivní kuchyně, sedací soupravy, jídelny, ložnice a další nábytek.
Autodíly Prodejna autodílů a náhradních dílů pro veškeré běžné typy vozů. Prodejna Jankovcova 27, Praha 7.
Sedací soupravy Špičkové kožené sedací soupravy italské značky Polo Divani. Pohovky nabízíme v 18 produktových řadách.
Účetnictví Kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání.
CityBike Prague - půjčovna kol a tůry po Praze na kole Různé druhy cyklovyjížděk po Praze. Individuální půčování kol - od jedné hodiny až po celý den. Příznivé ceny, on-line rezervace.
Jazyková škola Praha Institut jazykového vzdělávání pořádá jazykové kurzy v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a ruštině. Jsme specialisté na jazykové kurzy pro firmy, kurzy v zahraničí, pomaturitní studium a překlady a tlumočení. Mimořádnou pozornost věnujeme kvalitě poskytovaných služeb a vztahům se zákazníky. Věříme v dlouhodobou spolupráci.
Norwit - Stavební stroje a technika
Společnost Norwit se specializuje na prodej, servis a pronájem malé stavební mechanizace a techniky. Dále nabízí diamantové nástroje a stroje, hutnicí techniku, pneumatické nářadí, elektrocentrály a čerpadla.
Špičkové hodinky, které vynikají nad ostatními svým dokonalým zpracováním, nejmodernějšími technologiemi a nezaměnitelným vzhledem, nesou značku Davis. Davis nabízí dámské hodinky, které podtrhnou osobitý styl každé ženy a kvalitní pánské hodinky.
Firemní akce, teambuilding a firemní večírky patří akcím, které posilují motivaci kolektivu ve firmě a prohlubují vztahy mezi lidmi. Zážitky.cz nabízí zážitky do firem, kterým záleží na úspěchu.
Široký výběr produktů značky Old Man Emu. Kompletní podvozky, tlumiče, listová pera, vinutá pera a tlumiče řízení.
RioGranus půjčovna lodí a dalšího vybavení pro vodácké sporty má základnu v Brusně na slovenské řece Hron. RioGranus nabízí dopravu lodí na řece Hron bez příplatku, ale poskytuje také dopravu na řeky Dunajec, Váh, Belá a Dunaj.
Golden Kinnaree - thajská masáž Praha. Salon nabízí tradiční thajské masáže, které mají blahodárný vliv na fyzickou a psychickou kondici. Thajská masáž uvolňuje šlachy, klouby, svalový aparát a zbavuje vnitřního napětí způsobeného stresem.
V salonu CocoPalm provádí unikátní ajurvédské masáže tibetskou miskou. Tato ajurvédská masáž dokonale uvolňuje tělo pomocí aktivace energetických bodů plosek nohou, dochází k rozproudění lymfatického systému a detoxikaci.
Profima, to je profesionální rekonstrukce bytových jader a rekonstrukce koupelen Praha. Profima zajišťuje také služby architekta pro ideální výsledek rekonstrukce bytu. Architekt vám nabídne svěží nápady a ideální varianty rekonstrukce.
Společnost Hayek Holding nabízí spektrum auditorských služeb, jakoúčetní audit. U velkých spoelčností je audit účetnictví prováděn formou samostatné dohlídky ověření inentarizace.
Malíři pokojů Bezděk nabízí malování pokojů a kanceláří v Praze a okolí. Firma Bezděk nabízí kromě lakýrnických a malířských prací také rekonstrukce interiérů.
Bezpečnostní agentura Mafas nabízí PCO - pult centralizované ochrany, tedy plně vybavené a moderní
pracoviště, které nepřetržitě dohlíží na vaše komerční i nekomerční objekty v Praze a okolí.
Vyberte si vhodné satelitní přijímače od profesionálů, kteří doporučí optimální parabolu pro Vás. Paraboly - satelitní přijímače od Hofisat jsou typu FTA pro volný příjem, Cryptoworks a Irdeto pro příjem kódovaných programů, nebo univerzální satelitní přijímače s CI sloty a s HDD.
Autoplachty od společnosti Svitap jsou vyráběny podle rozměrů vozidel a vozíků všech možných velikostí.
Autoplachty se svařují na míru každého vozidla a na přání zákazníka se opatří reklamním potiskem. Svitap
vyrábí také textilní architekturu, jako haly, párty stany a další i atypická venkovní zastřešení.
Bělení zubů pomocí studeného modrého světla je vysoce účinné, bezbolestné a nijak nepoškozuje sklovinu. Klinika Smille nabízí kromě laserovém bělení zubů také speciální bělící zubní pastu s výtažky z perel pro domácí bělení zubů.
Salony Magdalena v Praze nabízí prodlužování řas pro dokonalý pohled bez nalíčení, nebo prodlužování vlasů,
paruky, příčesky, tupé
a jejich výrobu z kvalitních evropských vlasů, nebo z vašich vlastních, dodaných vlasů.
Sekční garážová vrata naleznete v široké nabídce společnosti Kružík s.r.o. Kružík je právem řazen mezi českou
špičku ve výrobě průmyslových a garážových vrat, vratových těsnění, pohonů a vyrovnávacích můstků.
Vyhlášená a ochotná notářská kancelář ve Frýdku-Místku
Ubytování Aktuálně nabízí přehled ubytování pro dovolenou v ČR. Penziony, chaty a chalupy na horách k pronajmutí a další ubytovací zařízení pro aktivní dovolenou na lyžích.
HrubyMoving nabízí stěhování bytů nejen v Čechách, ale i do zahraničí. Společnost zajistí nejen
převoz majetku, ale také částečnou, nebo celkovou balící službu, demontáž a následnou montáž
nábytku. Stěhování bytů nebylo nikdy jednodušší, připravenější a bez starostí.
Firma Karban nabízí OSB desky pro stavební použití, ale i jako designové prvky interiéru. OSB desky
jsou pod tlakem lepené třísky do tří směrů. OSB desky se vyznačují vysokou odolností.
Kancelářský nábytek, regály, kancelářské židle a trezory, kartotéky nabízí JP Kontakt. Výrobce
kancelářského, školního, dílenského nábytku aj. Nabízí také náhradní plnění na veškerý prodávaný sortiment.
Advokátní kancelář Praha - AKSA se specializuje především na občanské, rodinné a obchodní právo. Advokátní kancelář JUDr.Salačové zajišťuje např. konzultace, přípravy smluv, založení s.r.o. a související služby, také zastupuje u soudu.
Bezpečnost práce a školení BOZP je vykonávané společností Algiz podle zákona 262/2006 Sb. Školení bezpečnosti práce – BOZP, stejně jako elektro revize předjímají vznik případných škod na majetku firem, ale především na zdraví a životě zaměstnanců a klientů.
Společnost Celet postaví nízkoenergetické dřevostavby přesně na míru a na přání zákazníka. Dřevostavby Celet vynikají rychlou výstavbou, materiály nejvyšší kvality a nízkými náklady při provozu budovy.
Sháníte vhodné mikroskopy do vaší školní laboratoře? Intraco Micro nabízí školní mikroskopy stereoskopické, digitální a biologické. Společnost zajišťuje také záruční a pozáruční servis školních mikroskopů a prodej příslušenství k mikroskopům.
Ratanový nábytek z wickeru od HartmanCzech je vysoce odolný vůči počasí, je téměř
bezúdržbový a vyniká svým moderním a sofistikovaným designem. Ratanový nábytek
pletený z umělých wickerových prutů je k nerozenání od přírodního ratanového nábytku.
Clip in vlasy od Human Hair nabízí ideální možnosti v prodlužování a zhušťování vlasů. Prameny kvalitních evropských vlasů jsou pevně sešity a připevněny na clip in sponky, kterými je upevníte pod své vlastní vlasy.
HK Dřestav staví kvalitní dřevostavby a nízkoenergetické domy. Nízkoenergetické montované domy vystaví ve velmi krátkém čase a náklady na jejich energetický provoz se výrazně sníží díky speciálnímu systému difuzně otevřené stavby.
Kostečka Group nabízíklimatizace všeho druhu – podstropní, parapetní, mezistropní, kazetové a další typy. Je také výhradním prodejcem v ČR pro unikátní FUJI klimatizace AI – Artifical Intelligence, která splňuje ty nejvyšší nároky na výkon a efektivitu.
Jawa nábytek nabízí kvalitní jídelní stoly z masivu a židle z masivu, které se stanou ozdobou vaší jídelny, nebo kuchyně.
Sběrná služba a mezinárodní doprava s GTL je zajišťována již od roku 1993. Spedici a přepravu
zásilek provádí převážně v oblasti Balkánu, ale i dalších zemích Evropy. Sběrná služba, celovozové
zásilky a mezinárodní doprava je zajišťována vlastními vozy, nebo ve spolupráci se smluvními partnery.
Jirra dodává programy pro správu nemovitostí, účetní software a další programy pro vedení agendy, neplatičů apod.
Jirra nabízí také demoverze ke stažení zdarma, jejichž funkce nejsou omezené, pouze obsahují menší počet položek.
Společnost Corro Bohemia zaujímá přední pozici na českém trhu v oblasti aplikace ochranných nátěrů a hydroizolací. Corro provádí speciální hydroizolace a nátěry betonu speciálně vytovřené pro kontakt s pitnou vodou, se znečištěnou vodou, nebo pro hydroizolace nových staveb.
Thajská masáž v salonech Thajka v Praze vás zbaví stresů a pomůže zrelaxovat napjaté svalstvo. Na výběr je několik typů thajských masáží a možnost koupě dárkového poukazu.
Advokát JUDr.Poupová poskytuje právní poradenství v několika oblastech práva. Advokát
Poupová také zastupuje před soudem, rozhodčím řízení, satátní samosprávou apod.
Firma Vycpálek nabízí široký sortiment dřevařského materiálu, jako OSB desky, palubky, latě a další stavební a truhlářské řezivo. Veškeré řezivo je skladem.
Tradiční japonská masáž shiatsu v Ayurmedic Centru v Praze harmonizuje energie v těle. Masážní technika shiatsu je založena na systému akupresury a provádí se přes volné oblečení.
MPM Trading pronajímá párty stany pro zastřešení firemních akcí, večírků a rautů. MPM zajišťuje také produkci akcí s veškerým potřebným technickým zázemím.
Potřebujete koupit společnost? Prodej s.r.o. je zde pro Vás, firma do 24 hodin!
Aktivní oblečení Timeout pro mladé a volný čas.
Naučte se cizí jazyky, třeba angličtina pro samouky vás naučí.
Potřebujete se domluvit ? Francouzština pro samouky Vám pomůže se domluvit ve Francii.
Mluvit jako naši sousedé se hodí v práci. Němčina pro samouky pomůže najít uplatnění. mluvte německy snadno a rychle.
Čím dál více zase důležitá ruština. Ruština pro samouky pomůže s prvními kroky.
V jižním ráji se můžete domluvit snadno, španělština se prostě hodí. Španělština pro samouky s výukou z pohodlí domova.
Švédština pro samouky Vás zařadí mezi těch několik málo,co se v této zemi domluví. Švédsky mluvit se prostě a jednoduše vyplatí.
Návrhy interiérů
grafické studio
oblečení a obuv
Oblečení a obuv Diesel
Vodní dýmky a tabáky
Oblečky a doplňky pro psy
Apartment rentals in Prague city centre, in the Old Town and the Wenceslas Square. A selection of 177 apartments for rent in Prague historical centre, all furnished and serviced 24/7.
Dopravní značky a mnohé další na ZenaVAute.cz
Servis autoklimatizace,autosklo Praha v autoservisu Barchoš.
Nabízíme kvalitní malování Brno za rozumné peníze. Malíři Brno k Vašim službám
Potřebujete malíře v Ostravě ? Pak to nechte na malování Ostrava kde dostanete slevy za větší objednávky a základní úklid po malování zdarma.
Potřebujete malíře ? Doporučujeme malování Frýdek Místek používá kvalitní barvy a úklid je samozřejmost.
Bosch nářadí - stvořeno pro život
Plánujete rekonstrukci? Hliníková okna můžete vybírat na www.artokna.cz. Od jednoduchých hliníkových oken až po složité hliníkové konstrukce fasád.
U nás najdete garážová a průmyslová vrata. Od počátku roku 1992 dodali na český trh desetitisíce vrat, jak garážových, tak průmyslových.Garážová vrata ceník.
Sítě proti hmyzu. Na výrobu sítí proti hmyzu jsou použity síťe ze skelných vláken a hliníkové profily s povrchovou úpravou v bílé nebo hnědé barvě.
nejlevnější pneu koupíte v eshopu www.pneuok.cz
Designová otopná tělesa a elektrické radiátory BITHERM
E-shop - Topení, radiátory pro elektrické nebo ústřední vytápění
Námi vyráběná dřevěná okna jsou vyrobena z dřevěných lepených hranolů místní produkce, které jim dodávají velmi dobré vlastnosti – zejména stabilitu, výbornou tepelnou a protihlukovou izolaci.
Životopisy.cz – databáze uchazečů o práci | práce - Najděte jednoduše nového zaměstnance v databázi.
Personální agentury.cz - práce – Najděte nejlepší pracovní agentury, agentury práce, au-pair agentury a agentury zajišťující práci v zahraničí.
autožárovky
Chytrý vypínač Eaton skvěle zapadne i do nejmodernějších domů a bytů.
Kontakt

Sikur Systems s.r.o.
Míru 2062
Frýdek-Místek
738 01


Pobočka

Brno
624 00

Instalace po celé ČR !

+420 607 161 585

info@gpskniha.cz
Elektronická kniha jízd šetří náklady | Kvalitní kamerové systémy pro snadnou montáž | Doporučujeme levné kamerový systém