GPS kniha jízd - osobní vozidla

Elektronická kniha jízd snižuje náklady. Díky přesnému sledování pozice automobilu pomocí GPS satelitů vždy víte, kde se každé auto nachází. Díky tomu lze přesně vyhodnotit, zda zaměstnanci jezdí pouze tam kde mají, a také zda se jsou na správném místě v předem určený čas.

Elektronická kniha jízd eviduje také další náklady na provoz vozidla - pohonné hmoty, servisní zásahy atd. Můžete také sledovat termíny technických kontrol nebo garančních prohlídek.

GPS modul v automobilu můžeme propojit také s alarmem. Pokud autoalarm vyhlásí poplach, systém Vám zašle SMS a může Vám také zavolat na předdefinované čísla. Díky GPS modulu můžete online zjistit přesnou polohu automobilu. GPS pozici lze také zaslat kdykoli na vyžádání pomocí SMS zprávy, která se pošle na GPS modul.

Protože mapové podklady jsou převzaty z aplikace Google maps, je zaručena aktuálnost a náhled na mapě je možný jak ve standardním formátu mapy, tak leteckých snímků.

Export všech jízd v elektronické podobě značně zjednodušuje evidenci knihy jízd. Ke každé jízdě můžete přiřadit daného řidiče, nebo se řidič může autorizovat použitím čtečky přímo v automobilu. Jízdy lze také pro pohodlnější správu slučovat, k dispozici je také kontrola, zda se vozidlo pohybuje pouze v povolené oblasti a kontrola dodržování povolené rychlosti. Elektronická kniha jízd také rozlišuje soukromé a služební jízdy, což zjednodušuje další zpracování v účetnictví.

Kontakt

Sikur Systems s.r.o.
Míru 2062
Frýdek-Místek
738 01


Pobočka

Brno
624 00

Instalace po celé ČR !

+420 607 161 585

info@gpskniha.cz
Elektronická kniha jízd šetří náklady | Kvalitní kamerové systémy pro snadnou montáž | Doporučujeme levné kamerový systém